Jesteś tutaj

Aula

aula CD Aula Centrum Dydaktycznego o powierzchni 685 m2 dysponuje miejscami dla 1000 osób. Konstrukcja auli umożliwia podział jej na dwie części dla 400 i 600 osób. Każda z części jest wyposażona w system audiowizualny w skład którego wchodzą:

 

Dla auli 600 osobowej: 

  • projektor 7000 ANSI lmwyposazenie
  • rozwijany, elektryczny ekran o wymiarach 500x375 cm(4:3)
  • komputer stacjonarny(z pilotem do zdalnego sterowania prezentacją i łączem internetowym)

Dla auli 400 osobowej:

  • projektor 7000 ANSI lm
  • rozwijany, elektryczny ekran o wymiarach 400x300 cm
  • komputer stacjonarny(z pilotem do zdalnego sterowania prezentacją i łączem internetowym)

Dodatkowo w każdej z części istnieje możliwość podłączenia własnego notebooka do systemu audio-video.aula mala

W każdej z częsci auli zamontowane są dwie kamery, umożliwiają przekazywanie obrazu z auli na ekran, jak również do sal seminaryjnych.

 

 

Nagłośnienie auli składa się głośników sufitowych, oraz stereofonicznych głośników frontowych. Każda część auli wyposażona jest w mikrofon stacjonarny (typu "gęsia szyja") na mównicy, 2 mikrofony stacjonarne na katedrze, 2 mikrofony przenośne typu "handheld". Istnieje możliwość rozszerzenia konfiguracji audio o dodatkowe mikrofony.

Oświetlenie auli składa się z oświetlenia widowni, oraz halogenów oświetlających katedrę. System sterowania światłem skonfigurowany jest do różnych scen oświetlenia auli.

Sterowanie obrazem, światłem i dźwiękiem w auli zapewnia system zintegrowanego sterowania obsługiwany  z reżyserki przez wykwalifikowanych pracowników Centrum Dydaktycznego.